O nas

Od ponad 10 lat tworzymy projekty internetowe. Wśród obecnie prowadzonych przez nas serwisów na szczególną uwagę zasługują:
e-biznes.pl
PRportal.pl
techcity.pl
AZnews.pl
DziennikTurystyczny.pl

Celem Wystartowali.pl jest rzetelne recenzowanie polskich projektów internetowych oraz informowanie o startupach z całego świata. Dostarczamy użyteczne wiadomości dla osób i firm chcących stworzyć własny biznes w sieci. Naszą przewagą jest oryginalność i wysoka jakość prezentowanych treści oraz bezpośredni kontakt z twórcami. Chcemy również by na temat startupów wypowiadali się przedsiębiorcy – w tym nasi Partnerzy – którzy odnieśli już sukces oraz sami internauci.

Informacje o startupach prezentujemy w dwóch kategoriach: Polska i Świat. Recenzje z Polski są bardzo szczegółowe – składają się m.in. z: opisu najważniejszych funkcjonalności serwisu, historii jego powstania, planów na przyszłość, czy oczekiwanych wyników finansowych.

Przy każdym artykule pojawia się również “dwugłos” naszych redaktorów, który zawiera subiektywną ocenę projektu. Na koniec zaś wystawiamy ogólną ocenę redakcji: serwis może zostać uznany, ża falstart, projekt OK, lub super pomysł. Recenzje serwisów zagranicznych mają nieco inna formułę – tutaj skupiamy się na naszej subiektywnej ocenie projektu.

Zapraszamy twórców serwisów i osoby z pomysłem na wyjątkowe (ich zdaniem…) przedsięwzięcia do kontaktu. Będzie to szansa na pokazanie swojego projektu społeczności profesjonalistów.