Coś się kończy, coś się zaczyna…

Opublikowane 17 września 2012, autor: Dawid Zaraziński

10

Wystartowali.pl kończy swój bieg. Ale też nie do końca, bo nie rezygnujemy z recenzowania startupów. Czas tylko pod inną płynąć banderą…

WST logoKiedy ruszaliśmy w marcu 2010 roku nie spodziewaliśmy się, że pomysł na długie recenzje startupów będzie cieszył się takim zainteresowaniem. Przez te dwa i pół roku zgłosiło się do nas 567 projektów! Archiwum wystartowali.pl to dziś: 132 duże recenzje polskich serwisów, 134 recenzje projektów zagranicznych i 76 przeglądów startupów, w których informowaliśmy o 380 serwisach.

Dla nas to przede wszystkim wielkie, pozytywne zaskoczenie. Pokazuje bowiem jak wiele w narodzie jest kreatywności. Jasne, tylko część z tych projektów przetrwa próbę czasu (i pieniędzy), ale najważniejsze, że chcemy próbować, uczyć się na własnych błędach, że mamy głód sukcesu. To cieszy, bardzo.

Postanowiliśmy zamknąć ten etap. Czy raczej – zmienić zasady gry. Łączymy siły i potencjał wystartowali.pl z naszych głównym projektem: e-biznes.pl. To tam pojawiać się będą nowe recenzje, tam też zgłosić będzie można swój projekt do oceny (korzystając z podobnego formularza).

Dziękujemy wszystkim za wspólną podróż. Zapraszamy już teraz do e-biznes.pl. Jesteśmy przekonani, że to początek nowej, fantastycznej przygody.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook