Cashvouchers.net – giełda towarów elektronicznych

Opublikowane 01 czerwca 2012, autor: Marta Michałek-Machniewska

1

Towary elektroniczne mają to do siebie, że mogą być wysyłane bezpośrednio w trybie online i nie trzeba płacić za nie kosztów przesyłki do klienta. Są one kojarzone przede wszystkim z doładowaniami telefonów, czy oprogramowaniem i aplikacjami, niemniej jednak towary elektroniczne to znacznie szerszy zakres produktowy.

Cashvouchers.net jest prywatną i w pełni bezpieczną giełdą towarów elektronicznych. Na stronach Cashvouchers.net można bez problemu kupić wybrane kupony, karty upominkowe i inne elementy elektroniczne. Serwis obraca bonami Amazon GBP, kartami upominkowymi iTunes, czy też dowodami kasowymi Betamax. Można je kupić w prosty sposób w ramach serwisu Cashvouchers.net.

Każdy sprzedawca, który wymienia swoje produkty na gotówkę w ramach platformy Cashvouchers.net ma w serwisie swój profil, na którym wskazane są jego dokładne dane. Kupujący mogą więc sprawdzić, od kogo kupują towary elektroniczne. Serwis Cachvouchers.net prowadzi ponadto ranking polecanych sprzedawców. Każdy z nich ma swoją ocenę ratingową, odzwierciedlającą jego wiarygodność. Ocena ta jest przyznawana według łącznej liczby zadowolonych z transakcji klientów.

Nie ma przeszkód, aby każdy z Was został sprzedawcą w serwisie Cashvouchers.net. Wystarczy wypełnić w nim formularz rejestracyjny, podając odpowiednią nazwę i hasło.

Ceny na stronie Cashvouchers.com są podane w dolarach amerykańskich, ale strona dostępna jest w języku angielskim i rosyjskim.

Po pobraniu aplikacji Cashvouchers.com można wygodnie łączyć się z platformą sprzedaży z dowolnego miejsca, wszędzie tam, gdzie posiadamy dostęp do Internetu.

Galeria

Szansa dla polskich startupów

Sprzedaż elektronicznych towarów zdobywa coraz więcej zainteresowania wśród zarówno sprzedających, jak i kupujących. Osoby zainteresowane w Polsce rozwojem takiej działalności na pewno doceniłyby możliwość sprzedaży produktów elektronicznych na platformie sprzedaży online, która byłaby wygodna w użytkowaniu i pozwalała na szybkie dokonanie sprzedaży. Jednocześnie, klienci również mogliby w jednym miejscu nabyć kupony czy bony ze sklepów internetowych.

Niemniej jednak, nie należy zapominać o tym, że kupony czy karty upominkowe można śmiało kupić na wielu serwisach aukcyjnych, w portalach zajmujących się zakupami grupowymi oraz w obrębie innych, wyspecjalizowanych w takim działaniu witryn, które funkcjonują również i w Polsce. Nie jest to więc pomysł innowacyjny, choć na pewno sama witryna jest użyteczna. Jej wyróżnikiem jest to, że sprzedającymi nie są w przeważającej części firmy, ale osoby prywatne.

Podczas testowania serwisu wielokrotnie napotkałam problemy z ładowaniem witryny. Kłopotliwe więc stało się sprawdzenie, jak działają poszczególne jej opcje. Bez wątpienia zrazi to do niej potencjalnych użytkowników.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook