FindTheBest.com – podejmij świadomą decyzję

Opublikowane 10 maja 2012, autor: Marta Michałek-Machniewska

0

Kupowanie jakichkolwiek towarów w warunkach tak szerokiej oferty asortymentowej producentów i sklepów, nie jest proste. Jak wybrać produkt, który spełni w 100% nasze oczekiwania? Będzie miał korzystną cenę i najlepsze z możliwych recenzje innych użytkowników? Do tego celu możemy w prosty i wygodny sposób wykorzystać narzędzia internetowe.

Serwis FindTheBest.com jest witryną pozwalającą na uzyskanie informacji na temat niemal każdego produktu. Osobiście, zawsze chcę korzystać z najbardziej atrakcyjnych ofert – sprzedaży produktów czy usług. Używam w tym celu z całej gamy wyszukiwarek i porównywarek, które wskazują mi najlepszą opcję zakupu. Przeskakiwanie jednak ze strony na stronę bywa kłopotliwe. Internauci tacy jak ja poszukują najbardziej komfortowych rozwiązań, być może dlatego, że są po prostu wygodni, albo leniwi. FindTheBest.com przedstawia od razu zbiór informacji odnośnie danego produktu czy usługi, które pomogą nam w podjęciu świadomej decyzji zakupowej.

Jak to działa? Po pierwsze, zakładam, co chcę kupić. Później sprawdzam w FindTheBest.com informację na temat tego produktu. Na pewno plusem witryny jest to, że nie muszę przeglądać wielu stron www, czy for dyskusyjnych w poszukiwaniu rekomendacji lub konkretnych danych dotyczących produktów i usług. Są one zebrane przez naukowców i ekspertów w serwisie FindTheBest.com. Informacje te zostały okrojone o mniejsze czy większe kłamstwa reklamowe. Nie trzeba obawiać się więc, że znajdziemy w nich błędne informacje, które mają charakter wyłącznie marketingowy.

Strona FindTheBest.com posiada osiem kategorii, do których przyporządkowane są produkty i usługi. Są to m.in. biznes i finanse, edukacja, zdrowie, dom i rodzina, elektronika, oprogramowanie, sport i rekreacja, podróże i styl życia. W każdej kategorii znajdują się podkategorie, w których można porównywać ceny oraz jakość produktów i usług.

Założycielem strony FindTheBest.com jest Kevin O`Connor, który nie raz już odniósł sukces na polu internetowego biznesu, czego przykładem są serwisy DoubleClick czy ISS. Możliwe zatem, że jego nowy serwis również wiele osiągnie.

Galeria

Szansa dla polskich startupów

Zgodnie z nazwą, FindTheBest.com pozwoli nam na wyszukanie najtańszej i zarazem najlepszej oferty sprzedaży produktów i usług, w oparciu o informacje zebrane z innych stron. Polski serwis, który tak wszechstronnie podchodził by do kwestii dostarczania konsumentom najbardziej  rzetelnych informacji o towarach, mógłby pomóc wszystkim w dokonywaniu świadomych decyzji zakupowych.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook