Drugie urodziny wystartowali.pl!

Opublikowane 04 kwietnia 2012, autor: Dawid Zaraziński

0

Nawet się nie spostrzegliśmy, a minęły dwa lata od startu naszego serwisu. Czas na krótką pauzę i próbę podsumowania. A liczby związane z opisywanymi projektami robią wrażenie…

Wystartowali.pl to dziś prawie 300 materiałów. Napisaliśmy 111 dużych recenzji polskich serwisów i 112 zagranicznych. Do tej pory ukazało się 67 przeglądów startupów, które się do nas zgłosiły, a których nie opisujemy w osobnych tekstach – to 335 projektów! Na naszych łamach od marca 2010 roku zagościło więc prawie 560 serwisów!

To były niezwykłe dwa lata. Piszemy na tyle długo, że część opisywanych przez nas projektów już nie istnieje – jak te z pierwszych naszych recenzji: Wizytownik.pl, Comcha.org czy ServiceBook.pl.

Bardziej cieszy jednak sukces startupów, którym kibicowaliśmy od samego początku. Jednym z najjaśniejszych przykładów jest Kotlet.tv, którego recenzja pojawiła się już w drugim miesiącu naszego funkcjonowania. Młody wtedy jeszcze kulinarny projekt przerodził się w jeden z najpopularniejszych serwisów serwisów tego typu w Polsce. Brawo!

Zachęcamy Was do dalszego zgłaszania Waszych internetowych projektów. Jak pokazuje doświadczenie, nasza recenzja to nie tylko szansa na promocję opisywanego serwisu. To również okazja do skonfrontowania go z oceną społeczności i biznesową rzeczywistością.

Przed nami kolejne recenzje, kolejne pomysły na rozwój formuły wystartowali.pl. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam zaś odpoczynku, nowych pomysłów i dobrego czasu spędzonego w gronie najbliższych.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook