HeyJoynIn.com – rabaty i zniżki dla przyjaciół

Opublikowane 29 marca 2012, autor: Marta Michałek-Machniewska

0

Zdarza ci się dowiedzieć o wspaniałej ofercie promocyjnej baru czy restauracji już po fakcie? Cóż, takie okazje są już stracone, ale wszystkie inne, które w przyszłości się pojawią, mogą stać się i Twoim udziałem, jeśli zastosujesz najnowszą aplikację ofertową.

Mowa tu o aplikacji JoynIn, dostępnej w serwisie HeyJoynIn.com. Jest to usługa pozwalająca użytkownikom na uzyskanie atrakcyjnych ofert pochodzących od barów, restauracji i klubów wprost na telefon komórkowy. Bez względu na to, w jakim miejscu w danym momencie się znajduję, mogę przejrzeć aktualne oferty promocyjne i skorzystać z nich razem z moimi znajomymi i przyjaciółmi.

Główną osią działania aplikacji jest to, że oferta jest tym bardziej atrakcyjna i tańsza, im więcej osób chce z niej skorzystać. Jeśli wielu moich przyjaciół wyrazi chęć skorzystania z tej samej oferty, to będziemy mogli ją zrealizować na miejscu, w klubie czy restauracji, przy ponoszeniu przy tym minimalnych kosztów. Usługa JoynIn umożliwia integrację społecznościową użytkowników, takich jak my. Wszyscy mamy dostęp do tych samych ofert, a gromadząc odpowiednią ilość „przyjaciół” w ramach jednej oferty, można z niej skorzystać na atrakcyjnych warunkach.

Nie tylko dla mnie, jako użytkownika nowa usługa JoynIn będzie interesująca. Wiele mogą na niej zyskać firmy. Otrzymują one gotową szansę na to, aby budować lojalność klientów, tworzących pewne społeczności. Każdy pretekst dla lokalu czy restauracji będzie dobry, aby umieścić w JoynIn swoją ofertę i zachęcić do skorzystania z niej jak największą liczbę osób.

Galeria

Szansa dla polskich startupów

Aplikacje na telefony komórkowe z nowoczesnymi systemami obsługi stają się coraz bardziej popularne, także i w Polsce. Na fali owej popularności usługa internetowa JoynIn mogłaby sprawdzić się także i w naszym kraju.

Warto podkreślić, że korzystanie z niej jest bezpłatne zarówno dla urządzeń korzystających z systemu Android, jak i iOS.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook