Easywebcontent.com – i budowanie stron www staje się dziecinnie proste!

Opublikowane 02 lutego 2012, autor: Marta Michałek-Machniewska

1

Światowa sieć internetowa, World Wide Web coraz mocniej się rozrasta. Każde przedsiębiorstwo stawiające w swojej działalności na szeroko rozumiany rozwój, powinno mieć dziś własną witrynę internetową. Osoby prywatne również mogą publikować w sieci swoje pamiętniki internetowe, czy też strony hobbystyczne. Kreatory stron www umożliwiają dziś projektowanie i publikację witryn www nawet tym, którzy nie znają się na programowaniu.

Easywebcontent.com to kolejny serwis w Internecie oferujący usługę tworzenia stron internetowych. Adresowana jest ona dla początkujących i doświadczonych projektantów oraz programistów witryn www. Easywebcontent.com pozwala na stworzenie profesjonalnej strony dzięki wykorzystaniu prostych w obsłudze narzędzi. Nawet osoby nie będące ekspertami w dziedzinie budowy stron www korzystając z przyjaznego interfejsu użytkownika na Easywebcontent.com mogą stworzyć własną, a co najważniejsze – w pełni profesjonalną stronę internetową. Czy oznacza to kres działalności agencji interaktywnych? Moim zdaniem raczej nie. Easywebcontent.com kreuje proste, mało skomplikowane pod względem funkcjonalnym, strony www, a nie złożone portale internetowe.

W moim odczuciu, atutem Easywebcontent.com, jest zgromadzenie wszystkich niezbędnych do tworzenia stron www narzędzi, które jeszcze do niedawna były dostępne za pośrednictwem kilku różnych platform usługowych. Za pomocą Easywebcontent.com mogę stworzyć swoją stronę www, zarządzać nią, ale również mając witrynę i korzystając z tej usługi, mogę edytować jej kontent, zmieniając go wedle swoich potrzeb. Wszystkie usługi oferowane przez Easywebcontent.com są proste w obsłudze. Najważniejsze jest jednak i to, że nie trzeba pobierać na swój komputer żadnego oprogramowania. Wystarczy mieć połączenie z Internetem i gotowe.

Galeria

Szansa dla polskich startupów

W światowym i polskim Internecie nie brakuje kreatorów stron www, ale przyda się taki, który będzie oferował kompleksową usługę i będzie jak najprostszy w obsłudze. Być może przekona to osoby, które do niedawna nie miały stron www, do ich otwarcia. Witryny stworzone w Easywebcontent.com, jak i w serwisie opierającym się o taki sam model biznesowy, będą odpowiednie dla stron domowych, hobbystycznych i dla stron firmowych niewielkich przedsiębiorstw.

Easywebcontent.com czerpie zyski ze sprzedaży dostępu do swoich narzędzi kreacji i edycji stron www. Jest to 8,25 dolarów miesięcznie. Użytkownik darmowo może przetestować funkcjonalność serwisu, w ciągu 7-dniowego okresu próbnego. Podobny model finansowy mógłby zostać wykorzystany w polskiej wersji tego samego systemu.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook