Allireallywant.me – lista życzeń

Opublikowane 28 lutego 2012, autor: Marta Michałek-Machniewska

3

Niechciane, nietrafione prezenty co roku są wręczane milionom ludzi na całym świecie. Na urodziny, chrzciny, imieniny, komunię, 18-nastkę, wesele, czy na święta Bożego Narodzenia. Tak naprawdę należy włożyć bardzo wiele wysiłku w to, aby kupić komuś w prezencie coś, co rzeczywiście taka osoba chciałaby dostać. Problem nietrafionych prezentów może jednak raz na zawsze rozwiązać lista życzeń.

Z okazji ślubu wiele par narzeczeńskich organizuje listę prezentów, z której goście mogą wybrać pozycje dla siebie. Prezenty są trafione i nie dublują się wzajemnie. Para młodych jest zadowolona, a goście nie muszą się głowić, co też kupić młodym w prezencie, jeśli nie chcą wręczać koperty z pieniędzmi w formie podarku. Listę życzeń można stworzyć w serwisie Allireallywant.me. Usługa ta jest bardzo pożyteczna i pozwala ustrzec się nie najlepszych prezentów, które szybko są oddawane do sklepu lub wręczane komuś innemu. Co więcej, nigdy nie wiemy, którą pozycję z listy wybierze osoba zapraszana na naszą uroczystość, a więc prezent nadal jest niespodzianką dla obdarowanego.

Mówiąc w skrócie, Allireallywant.me jest usługą online, z której skorzystać może każda osoba. Chcąc na przykład wskazać, jakie prezenty byłby przeze mnie mile widziane na kolejne urodziny, tworzę listę życzeń w serwisie Allireallywant.me. Dodaję tyle pozycji, ile chcę, przesyłam zdjęcia tych przedmiotów, aby nikt nie miał wątpliwości, co mam na myśli. Wszystkie pozycje powinny być dla odbiorców w 100% jasne. Swoją listę mogę udostępnić wszystkim bliskim, przyjaciołom i krewnym, za pośrednictwem poczty elektronicznej, Facebooka lub Twittera. Aby prezenty się nie powtarzały ze sobą i żebym nie dostała 3 żelazek na moje urodziny, jeśli ktoś wybierze którąś z pozycji na mojej liście, automatycznie obok tego przedmiotu pojawia się informacja o „realizacji życzenia”.

Aby móc tworzyć listy życzeń w serwisie Allireallywant.me trzeba utworzył własne konto użytkownika i zalogować się na nie. Korzystanie z usługi jest bezpłatne.

Galeria

Szansa dla polskich stratusów

Pomysł interaktywnej, internetowej listy prezentów jest już dobrze znany na polskim rynku witryn www. Nie jest to więc nic nowego, ale dobre wypromowanie serwisu i możliwość szerszego udostępniania listy życzeń na czołowych serwisach społecznościowych, takich jak Twitter czy Facebook, jest krokiem w dobrą stronę. Przykładem polskiego serwisu opartego na podobnym pomyśle jest Niespodzianka.pl.

Usługę można wykorzystać śmiało nie tylko jako listę upragnionych prezentów, ale również można ją zastosować do planowania wycieczek czy imprez.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook