Teleportus.com – przeniesie Cię na wymarzone wakacje

Opublikowane 10 stycznia 2012, autor: Marta Michałek-Machniewska

4

Zima w tym roku okazała się w naszym kraju bardzo łagodna. Dopiero po Nowym Roku spadł śnieg, który jednak nie utrzymał się zbyt długo na ulicach. Ładna, ciepła aura pozwala na planowanie letnich wyjazdów. Niektórym jednak brakuje czasu na to, aby solidnie zaplanować swój urlop. Nie wiedzą gdzie chcą wyjechać, ale mają określone wymagania co do sposobu spędzania wolnego czasu.

Teleportus.com pomoże im, a nawet wyręczy, w zaplanowaniu idealnego urlopu, i to w ciągu zaledwie kilku minut. Jeśli ktoś, tak jak ja, nie ma zbyt wiele czasu na przeglądanie przewodników po danych krajach, czytanie stron internetowych o podróżach i opinii na temat konkretnego miasta na forach dyskusyjnych, może posłużyć się rozbudowaną wyszukiwarką na Teleportus.com. Wystarczy podać w niej, co chcemy robić na wakacjach, albo wskazać chociażby kontynent, na którym chcemy wypoczywać.

Aby skorzystać z funkcjonalności Teleportus.com musiałam zastanowić się, co też jest dla mnie najważniejsze w czasie wakacji. Wystarczyło oczywiście, abym wskazała lokalizację mojego wyjazdu wakacyjnego, a planowaniem rozrywki zajął się Teleportus.com. Moje idealne wakacje powinny obejmować wypoczywanie na plaży i zwiedzanie ciekawych miejsc. Takie więc opcje zaznaczyłam w formularzu wyszukiwania na Teleportus.com. Mogłam jeszcze wybrać m.in. wspinaczkę, jazdę na nartach i wiele innych rozrywek. Na podstawie podanych przeze mnie parametrów, system wdrożony do Teleportus.com wygenerował dla mnie szereg pomysłów podróży, zgodnych z moimi oczekiwaniami. Na dodatek, mogłam od razu zarezerwować bilety na samolot.

W formularzu na stronie głównej Teleportus.com należy podać lotnisko wylotu, czas podróży, liczbę pasażerów, kontynent, który chcemy odwiedzić, plany rozrywki oraz nasze preferencje odnośnie pogody.

Nie wszystkie pola trzeba wypełnić. Wystarczy wybrać kontynent, na którym docelowo mamy wypoczywać, a Teleportus.com zaproponuje nam, gdzie możemy jechać, kiedy i co możemy robić na miejscu.

Galeria

Szansa dla polskich startupów

Znalezienie miejsca idealnego urlopu w wakacje, dzięki Teleportus.com może stać się bardzo proste. Dzięki jego funkcjonalności nie będzie trzeba poświęcać kilku dni na planowanie zajęć na urlopie. Można zaoszczędzić dzięki niemu wiele czasu i nerwów. Teleportus.com może się przyjąć na polskim rynku internetowym, zwłaszcza, że brakuje takich serwisów, pozwalających na szybkie planowanie wakacji.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook