Tassky: mamy jeszcze 10 zaproszeń! [wyniki]

Opublikowane 12 grudnia 2011, autor: Dawid Zaraziński

15

Mamy szybką, ale przyjemną informację. Nasza fantastyczna recenzja Tassky tak się spodobała, że dostaliśmy od twórców jeszcze 10 zaproszeń, które możemy Wam rozdać. Zainteresowani?

Przypomnijmy. Tassky to wieloplatformowa aplikacja do zarządzania listami rzeczy do zrobienia. Bardzo nam się spodobała, zwłaszcza jej rozmach i globalne ambicje. Z pełną recenzją możecie zapoznać się pod tym adresem.

Twórcy projektu zaproponowali nam byśmy rozdali Wam jeszcze 10 zaproszeń (konto opłacone na pół roku z możliwością zaproszenie 20 współpracowników!) i upominków. Miło, prawda?

Zaproszenia otrzyma 10 pierwszych osób, które pod tym tekstem zostawią komentarz. Warunkiem niezbędnym jest też podanie poprawnego (działającego) adresu e-mail oraz imienia i nazwiska. Listę zwycięzców przekażemy jeszcze dziś zespołowi Tassky.

Powodzenia!

[Aktualizacja] Dziękujemy za takie zainteresowanie! Poniżej lista osób, które otrzymają zaproszenia – skontaktuje się z nimi zespół Tassky. Gratulujemy!

Maciek Kuchnik, Paweł Musieł, Andrzej Sadowski, Maciek Dulski, Maciej Kisiel, Adam Kumiszcza, Michał Molenda, Łukasz Szynczewski, Monika Ochedowska, Igor Chudy.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook