ShowSpaceApp.com – tworzenie sklepów www dla każdego!

Opublikowane 22 listopada 2011, autor: Marta Michałek-Machniewska

0

Strefa e-commerce w polskim internecie od kilku lat przeżywa swój prawdziwy rozkwit. W sieci internetowej pojawiają się nowe sklepy, a wielkie sieci handlowe podejmują decyzje o otwarciu swych podwojów również w cyberprzestrzeni. Wydaje się, że do stworzenia sklepu internetowego wymagana jest wiedza programistyczna, tymczasem w wielu przypadkach okazuje się ona zbędna. Sklep internetowy w ramach marketingu afiliacyjnego może dziś stworzyć każdy. Wystarczy tylko wykorzystać ku temu odpowiednią aplikację internetową.


ShowSpaceApp.com umożliwia wszystkim, bez względu na wiek i wiedzę z zakresu programowania stron www, na stworzenie sprawnie działających sklepów internetowych. Projektowanie witryn e-commerce stało się więc dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Co więcej, ShowSpaceApp.com pozwala na bardzo proste budowanie sklepu internetowego. Zadanie to jest o tyle łatwe, że wystarczy posiadać podstawową wiedzę o funkcjonowaniu Internetu i sklepach www, aby uruchomić własną witrynę i sprzedawać w jej obrębie produkty marek partnerskich.

Co prawda, w chwili obecnej serwis ShowSpaceApp.com jeszcze nie ma dostępnych wszystkich opcji, a więc trudno go by mi było przetestować. Mogę tylko opiniować to, co napisali o nim jego twórcy. Uważam, że stworzenie i udostępnienie internautom aplikacji internetowej, pozwalającej na bardzo łatwe tworzenie internetowych witryn sklepowych w ramach programów partnerskich, to całkiem dobry pomysł. Koszty takiej operacji z zapowiedzi właścicieli serwisu ShowSpaceApp.com również mają być korzystne, dlatego też na własny sklep www będzie mógł pozwolić sobie w zasadzie każdy.

ShowSpaceApp.com między innymi bazuje na funkcjach znanych z serwisu Wofoo.com. Tam ustalamy projekt serwisu, formularzy kontaktowych i cały układ strony. Później, użytkownik ma możliwość wskazania produktów ze stron partnerskich, z którymi zawarł umowę i sprzedawać je w swoim sklepie internetowym. Sklep stworzony przy użyciu aplikacji ShowSpace od razu jest w pełni funkcjonalny i zoptymalizowany pod SEO. Nie ma więc problemu z prowadzeniem w stosunku do niego przyszłych działań pozycjonujących i innych form promocji jego działalności.

Galeria

Szansa dla polskich startupów

ShowSpaceApp.com pozwala na budowanie stricte partnerskich witryn sklepowych w internecie. Wystarczy kilka prostych kroków, aby stworzyć w pełni funkcjonalny, estetyczny sklep ze zdjęciami produktów i ich opisami. Właściciel witryny nie musi przejmować się koniecznością zakupu domeny www, usługi serwerowej, czy optymalizacją sklepu pod SEO.

Kompleksowa obsługa użytkowników chcących zbudować sklepy www jest już świadczona w polskim i zagranicznym internecie, ale nie w aż tak szerokiej formie. Stąd też szansa na odniesienie sukcesu przez ShowSpaceApp.com.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook