Lubicie grupowe zakupy i kotlety – krótkie podsumowanie mijającego roku

Opublikowane 30 grudnia 2010, autor: Dawid Zaraziński

1

Krótka przerwa bożonarodzeniowo-sylwestrowa to dobry czas na podsumowania. Postanowiliśmy przyjrzeć się odrobinę naszej dziewięciomiesięcznej działalności i zastanowić się co nam się wspólnie urodziło…

Zacznę jednak od podziękowania dla Was. W imieniu swoich i pozostałych członków Redakcji – dzięki! Bez Was nie byłoby Wystartowali.pl.

Przede wszystkim – i to było nasze najważniejsze, jakże miłe zaskoczenie, choć mieliśmy cichą nadzieję, że tak właśnie będzie – ilość serwisów, które do nas zgłosiliście była niezwykła. Do tej pory staramy się nadrabiać czasowe zaległości. Do dużych recenzji wybieramy najciekawsze projekty (chronologicznie), od jakiegoś czasu prowadzimy też przeglądy startupów. Mam nadzieję, że wkrótce czas oczekiwania na recenzję lub wzmiankę w przeglądzie nie będzie dochodził do kilku miesięcy…

Ktoś zapyta: dlaczego nie pisać częściej? Nie chcemy Was zalewać dużą ilością długich recenzji. Może więc skrócić objętościowo opisy projektów? Wystartowali.pl chce się wyróżniać właśnie pogłębionymi recenzjami, oceną z kilku punktów widzenia (w tym miejscu gorące podziękowania dla naszych ekspertów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem). Tak by dostarczyć jak największej ilości informacji umożliwiającej wyrobienie sobie własnego zdania – i na przykład podzieleniem się nim w komentarzach czy na Facebooku lub Twitterze.

Pierwszą recenzją jaka pojawiła się w naszym serwisie był opis Wizytownik.pl (ocena „OK”). Najnowszą i ostatnią w tym roku: Clicktrans.pl (ocena „super!”). Najchętniej czytaną przez Was: Cuppon.pl (na drugim miejscu uplasował się jeden z najprzyjemniejszych serwisów jakie recenzowaliśmy – Kotlet.tv). Generalnie wolicie recenzje polskich projektów. Z zagranicznych największą popularnością cieszy się opis iSyndica.com.

A co w nowym roku? Oczywiście nowe recenzje. Mamy również kilka nowych pomysłów; szczegółami będziemy się dzielić we właściwym czasie.

Tymczasem – szampańskiej zabawy i pozytywnie naładowanych akumulatorów na nowy startupowy rok.

Grafika: pdphoto.org

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook