ReviewPad – zbierz opinie o projekcie

Opublikowane 22 listopada 2010, autor: Sylwester Kozak

0

Jedną z bardziej czasochłonnych rzeczy jest zebranie od naszych współpracowników czy klientów opinii i ocen o naszej pracy. Na podstawie zebranych informacji jesteśmy w stanie przygotować kolejną wersję naszego projektu. Ten proces uprościć chce ReviewPad.

ReviewPad oferuje nam możliwość zbierania opinii w postaci komentarzy i adnotacji odnoszących się do naszej pracy. Nie ma znaczenia czy oceniana jest grafika czy tekst – serwis umożliwia dodanie dowolnego pliku. Jedną z najciekawszych opcji platformy jest możliwość określenia naszego celu – czy chcemy tylko zebrać opinie, czy też na przykład zatwierdzić finalnie projekt?

System jest intuicyjny, bez problemu będziemy potrafili dodać nowe projekty do oceny. Pomocny z pewnością będzie również krótki film pokazujący możliwości ReviewPad.

Autorzy proponują dwa rodzaje kont: jedno bezpłatne z ograniczeniami, drugie płatne. W ofercie płatnej otrzymujemy 2 GB przestrzeni dyskowej na naszej projekty, szyfrowanie 128 bitowym kluczem, możliwość dodania własnego logo oraz możliwość umieszczenia systemu we własnej poddomenie (naszanazwa.reviewpad.net). Koszt miesięczny użytkowania konta “Professional” to 9,95 dol.

Galeria

Szansa zainspirowania polskich startupów

Wydaje się, że możliwości projektu są bardzo duże. Grupą docelową mogą być na przykład agencje reklamowe pracujące z klientami. System z powodzeniem może być również wykorzystywany jako rozwiązanie wewnętrzne w wielu firmach. Wyeliminowanie maila i zastąpienie go recenzowanym rozwiązaniem znacznie może ułatwić obieg informacji i co za tym idzie przyspieszyć może proces akceptacji finalnej.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook