No to wystartowali :)

Opublikowane 09 marca 2010, autor: Dawid Zaraziński

1

Realizacja pomysłu Wystartowali.pl jest dla nas bardzo ważnym, długo oczekiwanym wydarzeniem. Tym bardziej cieszymy się, że możemy oddać w Wasze ręce serwis, którego głównym zadaniem jest prezentowanie najciekawszych, najbardziej pomysłowych projektów internetowych.

Co znaleźć można na Wystatrowali.pl już dziś? Na dobry początek trzy teksty, które – jak myślimy – dobrze wskazują wizję, jaka nam przyświeca. Najważniejsza jest oczywiście pierwsza na naszych łamach recenzja polskiego startupa – serwisu Wizytownik.pl, umożliwiającego przechowywanie i tworzenie wirtualnych wizytówek. Napisaliśmy również tekst o Adspringer.com, platformie reklamowej, na której wydawcy witryn czy blogów mogą wystawić na sprzedaż swą przestrzeń reklamową. Jest także tekst o zbliżającej się nowej odsłonie Filmwebu, jednego z największych serwisów filmowych na świecie.

Wystartowali.pl to więc trzy kierunki: najważniejszy – recenzje polskich startupów oraz opisy najciekawszych projektów zagranicznych i duże zmiany w istniejących już serwisach. Zapraszamy do lektury i komentowania!

Serwis w obecnej formie nie powstałby, gdyby nie pomoc Partnerów Strategicznych i Merytorycznych. Za zaufanie już na wstępie – serdecznie dziękujemy. Zapraszamy jednocześnie kolejne firmy do współpracy.

Kolejne recenzje niebawem 🙂

PS. Zapraszamy do śledzenia nas na Twitterze, Facebooku i poprzez RSS.

Partnerzy merytoryczni wystartowali.pl

Wystartowali.pl on Facebook